Ūdensvīrs

Horoskops: ko zvaigznes tev sola decembrī?
Foto: Shutterstock


Lielu daļu tipiska Ūdensvīra decembra dienaskārtībā aizņem savas vietas izcīnīšana zem šīs ziemas saules: pierādīt šefam, ka bez viņa, malača, šī organizācija / uzņēmums / republika aizies bojā, un sabiedrībai kopumā, ka labāka komandiera par Ūdensvīru nav un nevar arī būt.

Tikt pie naudas šomēnes Ūdensvīram ir salīdzinoši lielas izredzes, turklāt naudiņa var pielavīties arī no negaidītas puses. Pateicoties tam, Ūdensvīrs var veikli izvairīties no nepieciešamības par savu finanšu stāvokli informēt tiklab dzīvesbiedru (vai biedreni), kā uzraugošās institūcijas.

Ja pēc vētrainās sabiedriskās dzīves (un cīņas) Ūdensvīram vēl atliks laika romantiskām jūtām, Ūdensvīrs tās, visticamāk, turēs slepenībā – ja vien šai saiknei nebūs iespējas kaut kā pozitīvi ietekmēt viņa publisko tēlu. Tomēr slepenas būšanas decembrī padosies labāk…

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form