1 13
Horoskops: ko zvaigznes tev sola decembrī?
Foto: Shutterstock

Re, arī 2019. gada pēdējais mēnesis ir klāt, un tas ir atnesis pavisam citādas enerģijas – 2. decembrī par Lielo labdari dēvētais Jupiters pamet entuziasma pilno Strēlnieka zīmi un turpmākos 12 mēnešus viesosies pie paskarbā, mērķtiecīgā un likumpaklausīgā Mežāža.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tādējādi par likteņa favorītiem jau šomēnes kļūs Zemes stihijas zīmju (Vērša, Jaunavas un Mežāža) sākumdaļā dzimušie, gluži labā omā svētkus sagaidīs vairums Ūdens zīmju (Vēzis, Skorpions, Zivis) pārstāvju. Pārējie – pēc nopelniem.

Pēdējais būtiskais šā perioda notikums ir gredzenveida Saules aptumsums 26. decembrī, Mežāža zīmes 5. grādā. Ap šo laiku dzimušajiem Mežāžiem un arīdzan pretējai zīmei – Vēžiem šajā laikā būtu vēlams būt pie iespējami skaidrākas saprašanas, lai nesastrādātu kaut ko tādu, par ko vēlāk jākaunas, jānožēlo vai jāmaksā ar veselību.

Lai nu kā – turpmāk rakstītais ir tikai fons, astrologa vīzija par iespējamo notikumu "dekorācijām". Ja vēlies precīzāku prognozi, jautā savam astrologam, lai aplūko tieši tavus datus. Atceries – tu esi unikāls, lai kādā zīmē būtu atradusies Saule tavā dzimšanas mirklī!

1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form