Uz saturu
close-ad

Par projektu

Gada sākumā izskanējušie brīdinājumi par sagaidāmo cenu lēcienu, saņemot jaunos elektrības un gāzes rēķinus, nu ir kļuvuši par realitāti un galvlauzi katram no mums.

Gaidot skarbo ziemu, vadošais ziņu medijs “Delfi” aktīvi turpinās sekot līdzi norisēm valstī, tai skaitā prasot atbildību no valdības, kā arī piedāvās praktiskus padomus, kā pēc iespējas labāk pārdzīvot šo ziemu, atrodot jaunus veidus ietaupīt un arī vairot ienākumus. Īpaši plānojam izcelt tos, kuri ķērušies klāt pie uzņēmējdarbības, ik nedēļu intervējot mazos uzņēmējus. ”Pingvīnu ziema” ir vieta, kur visa svarīgākā informācija krīzes pārvarēšanai ir atrodama vienuviet.

Kāpēc “Pingvīnu ziema”? Jo 2008. gada globālās finanšu krīzes kulminācijā politiķis, tā laika premjers Ivars Godmanis savā Jaungada uzrunā aicināja vienoti pārdzīvot gaidāmo sniega vētru ekonomikā kā pingvīniem, “saspiežoties ar mugurām kopā, vienā lielā aplī”. Šis teiciens nu jau kļuvis par folkloru, un 2022./2023. gada ziema, acīmredzami, būs jauna sniega vētra.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.