Klints Dempsijs ceturtdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli, sekmējot ASV izlases futbolistu uzvaru ar 2:1 (1:0) pār Ekvadoras valstsvienību "Copa America" ceturtdaļfināla mačā.

Dempsijs mača 22.minūtē izvirzīja vadībā turnīra mājinieci ASV izlasi, gūstot savus trešos vārtus šajā turnīrā.

65.minūtē ASV futbolisti dubultoja savu pārsvaru, kad pēc Dempsija piespēles vārtus guva Gjasi Zardess.

Ekvadoras izlase vienus vārtus atspēlēja 74.minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Maikls Arrojo.

Abas komandas maču pabeidza desmit spēlētāju sastāvā, jo 52.minūtē vienlaicīgi sarkano kartīti saņēma Džermeins Džounss un Antonio Valensija.

ASV futbolisti turnīra pusfinālā spēlēs pret Argentīnas un Venecuēlas pāra uzvarētāju.

Vēl ceturtdaļfinālos spēkosies Peru ar Kolumbiju, savukārt pašreizējā turnīra čempione Čīle spēlēs pret Meksiku.

Pamatturnīrā piedalījās 16 komandas, kas bija sadalītas četrās grupās. Pēc apļa cīņām katras grupas divas labākās komandas iekļuva ceturtdaļfinālā.

Nākamais "Copa America" turnīrs norisināsies pēc trim gadiem Brazīlijā.

Pērn "Copa America" finālā Čīle un Argentīna pamatlaikā un papildlaikā spēlēja neizšķirti 0:0, bet pēcspēles sitienos uzvaru izcīnīja Čīles futbolisti.

"Copa America" sacensību titulētākā izlase ar 15 triumfiem ir Urugvaja, bet Argentīna atpaliek par vienu panākumu. Tikmēr Brazīlijas izlasei ir astoņi tituli, bet iepriekšējais izcīnīts 2007.gadā, kamēr pērn futbola grandi apstājās ceturtdaļfinālā.