FK "Dinamo Rīga" kluba vadība 9. oktobrī informējusi Latvijas Futbola federāciju (LFF) par izstāšanos no turpmākas dalības šīs sezonas Latvijas otrās spēcīgākās līgas jeb "Optibet" Nākotnes līgas čempionātā, vēsta LFF.

Klubs savā iesniegumā lēmumu pamato ar aizdomām par manipulāciju ar spēļu rezultātiem ar FK "Dinamo Rīga" spēlētāju iesaisti. Klubs pauž, ka darīs visu iespējamo, lai palīdzētu LFF veikt izmeklēšanu.

"Pēc pēdējās ļoti aizdomīgas spēles "Optibet" Nākotnes līgas ietvaros, kurā netika ievēroti godīgas spēles un spēles integritātes principi, FK "Dinamo Rīga" vadība nolēma pārtraukt komandas dalību "Optibet" Nākotnes līgas čempionātā," teikts kluba paziņojumā. "FK "Dinamo Rīga" vadībai vienmēr bijusi stingra nostāja pret jebkādām manipulācijām ar rezultātiem – tāpēc mēs esam nolēmuši neturpināt komandas dalību līdz izmeklēšanas beigām."

Saskaņā ar čempionāta reglamentu komandai atlikušajās spēlēs tiek ieskaitīti zaudējumi ar rezultātu 0:3.

LFF ar partneriem un atbildīgajām institūcijām ir uzsākusi iekšējo izmeklēšanu "Optibet" Nākotnes līgas spēles starp FK "Dinamo Rīga" un FK "Tukums 2000-2"/TSS sakarā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!