Jaunais latviešu hokejists Zemgus Girgensons Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē starp Bufalo "Sabres" un Monreālas "Canadiens" guvis savus otros vārtus šajā sezonā, ka arī NHL karjerā. Latvieša sniegums gan neglāba "Sabres" no zaudējuma 2:3.

Girgensons laukumā uz ledus pavadīja 14:22 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu veiksmīgu metienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un izdarīja sešus spēka paņēmienus.

Vārtus latvietis guva pēdējās trešdaļas 5.minūtē, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (2:3).

Spēli hokejists noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Kopumā sezonā Girgensons guvis deviņus punktus (2+7), turklāt trīs no tiem pēdējos četros mačos.

Latvijas izlases trenera Teda Nolana vadītajai "Sabres" vienībai tas bija astotais zaudējums pēdējās astoņās spēlēs. NHL Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo klubs atrodas pēdējā, 16.vietā.