Aizvadītā gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa ieguvēji Tampabejas "Lightning" otrdien ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) pārspēja Ņujorkas "Islanders" un Austrumu konferences finālā izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1.

Breidens Points guva vārtus piektajā spēlē pēc kārtas, bet Ņikita Kučerovs izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Tieši Points izdarīja precīzu metienu vārtos, izvirzot "Lightning" vadībā devītajā minūtē, bet Broks Nelsons ar metienu no vārtu priekšas, kad neveiksmīgi nospēlēja aizsargs, rezultātu izlīdzināja. Spēles turpinājumā "Lightining" guva trīs vārtus pēc kārtas – vispirms 34. minūtē precīzs bija Ondržejs Palats, deviņas minūtes vēlāk Jans Ruta panāca 3:1, bet savukārt 50. minūtē Viktors Hedmans panāca trīs vārtu pārsvaru.

Metjū Barzals vienus vārtus trīs minūtes pirms pamatlaika beigām "Islanders" vienībai atguva.

Andrejs Vasiļevskis Tampas komandas vārtos atvairīja 24 no 26 metieniem, bet Semjons Varlamovs tika galā ar 23 no 27 metieniem. Viņu uz nepilnām septiņām minūtēm pirmajā periodā nomainīja Iļja Sorokins, jo šī mača "Islanders" pamatvārtsargs sadūrās ar Pointu un vajadzēja brīdi, lai atkoptos.