Latviešu aizsargs Kristiāns Rubīns sestdien kopā ar Otavas "Senators" komandu piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pirmajā pārbaudes spēlē.

"Senators" viesos ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) zaudēja Rubīna iepriekš pārstāvētajai Toronto "Maple Leafs" komandai.

Rubīns uz ledus pavadīja 12 minūtes un 24 sekundes, 100 sekundes spēlējot mazākumā. Viņš bija viens no trīs "Senators" hokejistiem, kuri katrs izpildīja piecus spēka paņēmienus, tāpat latvietis zaudēja trīs ripas un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Otaviešus 12. minūtē vadībā izvirzīja Tims Šticle, bet otrajā periodā divu minūšu un 14 sekunžu laikā Džastins Hols, Deniss Malgins un Aleks Stīvss panāca 3:1 "Maplea Leafs" labā. Pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos iemeta Stīvss.

Komandas citādākā komplektācijā sestdien aizvadīs vēl vienu pārbaudes maču.

Regulārais turnīrs Ziemeļamerikā sāksies 11. oktobrī, bet pirms tam 7. un 8.oktobrī Prāgā tiks aizvadītas divas "NHL Global Series" cīņas starp Nešvilas "Predators" un Sanhosē "Sharks" vienībām.