Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa otrdien kopā ar Somijas komandu Mikeli "Jukurit" piedzīvoja zaudējumu Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē un noslēdza starptautisko sezonu.

"Jukurit" mājās ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) zaudēja Zviedrijas klubam "Lulea" un divu maču summā piekāpās ar 2:8.

Batņa atbildes spēlē uz ledus bija 12 minūtes un 23 sekundes, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Jukurit" bija vienīgā Latvijas hokejistu pārstāvētā komanda, kas iekļuva izslēgšanas turnīrā.

Iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgas turnīrā uzvarēja Zviedrijas klubs Engelholmas "Rogle".

Turnīrs pirmo reizi notika 2014./2015.gada sezonā.