Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā čempionātā zaudējumu sēriju otrdien turpināja Andra Biedriņa pārstāvētais klubs Goldensteitas "Warriors", kas ar 101:115 (19:26, 34:32, 26:29, 22:28) piekāpās Jūtas "Jazz".

"Warriors" tas bija sestais zaudējums pēc kārtas un tā komandai ir garākā zaudējumu sērija šajā sezonā. Iepriekšējo uzvaru "kareivji" izcīnīja tikai 2.februārī.

Spēles spilgtāko momentu video

Biedriņš laukumā atkal kā devās kā rezervists, nospēlēja 15:48 minūtes un guva divus punktus, realizējot vienīgo divpunktu metienu. Vēl latvieša kontā divas atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens un sešas personiskās piezīmes, kādēļ viņš ceturtās ceturtdaļas vidū bija spiests atstāt laukumu.

Uzvarētājiem 24 punktus guva Els Džefersons, bet 17 punktus – Gordons Hejvords. "Warriors" rindās rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Stīvens Karijs, 19 punktus guva Džarets Džeks, bet 18 punktus – Deivids Lī.

Citu NBA spēļu rezultātus un statistiku var palūkot "Delfi Sports" speciālajā sadaļā LIVESCORES