Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēlē svētdien Ņujorkā uzvarēja Rietumu komanda, kas ar rezultātu 163:158 pārspēja Austrumu komandu, sasniedzot jaunu "All-Stars" spēles rekordu.

Šogad NBA Zvaigžņu spēle risinājās "Madison Square Garden" arēnā.

Rietumu komanda pēc pirmās ceturtdaļas bija iedzinējos ar 15 punktu deficītu, tomēr pirmā puslaika izskaņā tai izdevās to samazināt līdz 82:83. Spēlētāji turpināja spēlēt nepiespiesti un pēdējās minūtēs Rietumi ieguva pāris punktu pārsvaru, ko nosargāja līdz beigām.

Rietumu komandā rezultatīvākais un spēles vērtīgākais spēlētājs bija Rasels Vestbrūks, kurš 26 minūtēs guva 41 punktu, tikai par vienu punktu atpaliekot no Vilta Čemberlena "All-Stars" spēles rekorda. 29 punktus pievienoja Džeims Hārdens. Savukārt Austrumu konferencē 30 punktus sameta Lebrons Džeimss, kamēr 21 punktu guva Kails Korvers.

Iepriekšējā visu laiku rezultatīvākā Zvaigžņu spēle tika pārspēta par trim punktiem - pērn "All-Stars" mačs noslēdzās ar rezultātu 163:155 Rietumu komandas labā.