Latvijas izlases basketbolists Rodions Kurucs otro reizi šosezon netika laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, viņa pārstāvētajai Bruklinas "Nets" komandai otrdien ar rezultātu 114:119 (35:29, 33:24, 24:31, 22:35) viesos piekāpjoties Jūtas "Jazz" vienībai.

Kurucs laukumā netika jau otro reizi trīs spēļu laikā, iepriekš šādam liktenim basketbolistu piemeklējot uzvarētajā spēlē pret Portlendas "Trail Blazers" komandu.

Bruklinas vienība maču pret Rietumu konferences otro spēcīgāko komandu uzsāka sparīgi, pakāpeniski audzējot pārsvaru līdz Kairijs Ērvings otrā puslaika izskaņā ar divsoļa metienu panāca rezultātu 68:53 viesu labā.

Tomēr mājinieki trešo ceturtdaļu uzsāka ar 13 gūtiem punktiem pēc kārtas, samazinot "Nets" pārsvaru līdz diviem punktiem. Viesi gan spēja kādu laiku saglabāt savu vadību līdz Džefa Grīna tālmetiens panāca "Jazz" komandai vadību 97:96 ceturtās ceturtdaļas ievadā.

Spēles pēdējā minūte tika uzsākta ar neizšķirtu rezultātu 114:114, taču Rūdijs Gobērs ar triecienu grozā no augšas izvirzīja vadībā Jūtas klubu. Bruklinas vienība vairs nespēja izcelties ar kādu grozu, bet spēles izskaņā tā vēl pāris reizes apzināti pārkāpa noteikumus, cenšoties atspēlēties.

Rezultatīvākais viesu rindās ar 27 punktiem bija Ērvings, kurš gan trāpīja tikai desmit no 30 izpildītajiem metieniem no spēles. Mājinieku vienības uzvaru ar 30 punktiem kaldināja Donovans Mičels.

Bruklinas komanda ar desmit spēlēs izcīnītajām četrām uzvarām atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē. Komanda ceturtdien turpinās izbraukuma spēļu sēriju, viesojoties pie Denveras "Nuggets' vienības, bet divas dienas vēlāk to noslēgs ar maču pret Čikāgas "Bulls" klubu.