Latvijas izlases basketbolists Rodions Kurucs pirmdien aizvadīja jau devīto spēli šosezon Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) attīstības līgā jeb G līgā, Longailendas "Nets" komandas zaudējumā izceļoties ar 14 punktiem.

"Nets" vienība mājās nespēja noturēt pārsvaru pret "Raptors 905" komandu, pēdējā ceturtdaļā piekāpjoties ar 20 punktu deficītu un spēlē zaudējot ar rezultātu 95:106 (22:22, 30:26, 27:22, 16:36).

Kurucs laukumā pabija 31 minūti, kuru laikā basketbolists guva 14 punktus (5/5 divpunktu metienos, 1/2 trīspunktu metienos, 1/4 soda metienos), savāca septiņas bumbas zem groziem, piecas reizes rezultatīvi piespēlēja, kā arī pārtvēra vienu bumbu.

Cēsnieks paspēja arī četras reizes kļūdīties un trīsreiz pārkāpt noteikumus, bet, viņam esot laukumā, "Nets" komanda pretiniekiem piekāpās ar sešu punktiem.

Rezultatīvākais mājinieku labā bija divvirziena līgumu parakstījušais basketbolists Timotejs Luvavu-Kabaro, kurš izcēlās ar 20 punktiem. Savukārt uzvarētāju rindās 26 punkti Taileram Enisam, kurš savulaik pavadījis četras sezonas NBA, bet Šamorija Pondsa kontā 25 punkti.

Spēli no skatītāju rindām noraudzījās Bruklinas "Nets" pirmās komandas basketbolisti Deandrē Džordans, Deivids Nvaba, Džanans Musa, Kariss Levērts un Teo Pinsons.

Longailendas vienība 12 spēļu laikā uzvarējusi tikai divreiz, kas tai piespiedis saglabāt pēdējo, 15. vietu G līgas Austrumu konferencē. Nākamais mačs vienībai paredzēts trešdien, kad komanda uzņems Vestčesteras "Knicks" basketbolistus.