Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas "Mavericks", kas šobrīd spēlē bez latvieša Kristapa Porziņģa, svētdien ar rezultātu 124:73 sagrāva Losandželosas "Clippers", bet pirmajā puslaikā iegūtais 50 punktu pārsvars ļāva sasniegt jaunu NBA rekordu.

"Clippers" šajā mačā nespēja izrādīt jebkādu pretestību Dalasas vienībai, un jau pēc pirmā puslaika nonāca iedzinējos ar 27:77. Kopš uzbrukuma laika ieviešanas 1954./1955. gada sezonā neviena cita komanda nav spējusi iegūt tik lielu pārsvaru pēc nospēlētām divām ceturtdaļām.

Spēles turpinājumā nekāda intriga neradās, un "Mavericks" guva vieglu uzvaru.

"Mavericks" sastāvā 24 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles Lukas Dončiča kontā, 21 punktu sameta Džošs Ričardsons, bet 18 punkti Timam Hārdavejam junioram. "Clippers" sastāvā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Pols Džordžs, taču viņš netrāpīja nevienu no sešiem tālmetieniem.