Foto: F64

Kādreizējais Latvijas izlases kapteinis Jānis Blūms kļuvis par Latvijas basketbola čempionu "VEF Rīga" padomes priekšsēdētaju, informē klubs. "VEF Rīga" komandā Blūmam būs vairākas darbības sfēras - darbs ar galveno komandu, VEF atbalstītāju projekta vadīšana, kā arī šosezon uzsāktās "VEF Rīga" un Rīgas Stradiņa universitātes sadarbības, RSU komandai kļūstot par VEF Rīga farmklubu, pārraudzīšana.

Atbalstītāju projekts paredz "VEF Rīga" klubam piesaistīt 100 biedrus, kuri katrs sezonas laikā ieguldītu klubā vienādu summu - 10 000 eiro. Biedri iegūs dažādas priekšrocības un iesaistīsies arī kluba stratēģisko lēmumu pieņemšanā.

"Atkal varu saukt VEF par savu komandu. Prieks, ka uzreiz pēc basketbolista karjeras beigām varu likt lietā savu pieredzi un zināšanas, turklāt strādājot visaugstākajā līmenī, lai palīdzētu "VEF Rīga" kļūt par vēl labāku un spēcīgāku komandu," jaunos pienākumus uzsākot, atklāj Blūms.

"Tas, ka Jānis tagad būs VEF birojā, ir tik pat nozīmīgi, kā tas, ka viņš VEF kreklā bija laukumā. Ceru, ka savu čempiontitulu kolekciju viņš nākotnē varēs vēl papildināt. Esmu pārliecināts, ka Blūma atgriešanās VEF padara mūs spēcīgākus kā klubu un tas pozitīvi ietekmēs arī spēli, ko rādām laukumā," gandarīts par Blūma pievienošanos VEF Rīga ir kluba prezidents Gatis Jahovičs.

Līdz basketbola sezonas sākumam atlicis mazāk par vienu mēnesi. Šobrīd "VEF Rīga" komanda atrodas Lietuvā, kur veiksmīgi piedalās "Viking Lotto Cup 2021" pirmssezonas turnīrā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!