Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien nepiedalīsies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē pret Toronto "Raptors", vēsta viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" vienība.

Tiek ziņots, ka Bertāns maču izlaidīs potītes sastiepuma dēļ.

Kā zināms, rūjienietis traumu guva iepriekšējā mačā viesos pret Atlantas "Hawks", kurā Vašingtonas komandai nācās atzīt mājinieku pārākumu ar 111:118 (23:34, 37:29, 17:21, 34:34).

Savainojumu Bertāns guva pirmās ceturtdaļas pēdējā minūtē, kad, cenšoties triekt bumbu grozā pāri Gorgijam Džengam, neveiksmīgi piezemējās.

Latvietis pirmdien paguva nospēlēt trīs minūtes un vienu sekundi, pirms laukuma pamešanas realizējot divus soda metienus.

Šosezon Bertāns piedalījies septiņās spēlēs, vidēji ik mačā guvis 6,1 punktu, spēdams realizēt 33,3% no trīspunktu metieniem. Latvietim vidēji mačā izdevies izcīnīt 1,7 atlēkušās bumbas zem groziem un atdot 0,6 rezultatīvas piespēles.

Vašingtonas komanda sezonu iesākusi ļoti veiksmīgi, septiņās spēlēs svinot piecus panākumus.