NND/RJTC florbolistes sestdien Rīgā kļuva par "Elvi Florbola līgas" uzvarētājām.

NND/RJTC "Arēnā Rīga" ar 7:4 (3:1, 2:3, 2:0) pārspēja Kocēnu "Rubenes" florbolistes, kuras abu komandu cīņā par čempionēm kļuva pirms gada.

Čempionēm četrus (2+2) rezultativitātes punktus sakrāja Elīna Dīce, trīs (1+2) - Marta Reke, divus vārtus guva Loreta Nemiro, bet pa vieniem vārtiem - Anna Mūrniece un Viktorija Kovaļova, kura šajā spēlē tika atzīta par labāko čempioņu komandā.

Eksčempionēm par labāko spēlē tika atzīta Danute Tinkuse, kura guva trīs vārtus, bet vēl vienus vārtus guva Elīza Elizabete Bērziņa.

NND/RJTC gandrīz visu spēli bija vadībā kopš sestās minūtes, kad Loreta Nemiro un Elīna Dīce panāca 2:0.

37.minūtē Danute Tinkuse panāca 4:4, taču NND/RJTC atbildēja ar trim gūtiem vārtiem.

Pusfinālā "Rubene" ar 3-0 pārspēja Cēsu "Lekringu", bet NND/RJTC ar tādu pašu rezultātu - "Ķekavu".

Bronzas medaļas ieguva Cēsu komandas "Lekrings" florbolistes, kuras ceturtdien ar 10:5 pieveica "Ķekavu".

Pagājušajā sezonā 15.reizi par čempionēm kļuva "Rubenes" florbolistes, kuras finālā 6:5 pagarinājumā uzvarēja NND/RJTC.

"Elvi Florbola līgas" vīriešu turnīra finālā "Arēnā Rīga" plkst.20 tiksies "Masters"/"Ulbroka" un Talsu NSS/"Krauzers", tiešraidē to pārraidot televīzijas kanālam LTV7.

Plkst.17 Cēsu "Lekrings" un "Valmiera"/"Betsafe" turpat "Arēnā Rīga" noskaidros bronzas medaļu ieguvējus. Šo maču tiešraidē pārraidīs televīzijas kanāls TV4 un tīmekļa vietne "Sportacentrs.com".

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva "Lielvārde"/"FatPipe", kas finālā ar 5:4 pārspēja "Valmieras" florbolistus.