Foto: F64
Loģistikas uzņēmums "Schenker" pēc 10 gadu ilgas sadarbības nolēmis pārtraukt Latvijas un Igaunijas apvienotā vīriešu volejbola čempionāta atbalstīšanu, paziņojis Latvijas Volejbola federācijas (LVF) sporta direktors Ainārs Dakša.

Ar iepriekšējo sezonu noslēgusies līgas un "Schenker" uzņēmuma desmitgade, turklāt čempionāta rīkotāji jau iepriekš esot bijuši informēti, ka kompāniju turnīru vairs neatbalstīs. Pagaidām čempionātam dots Baltijas līgas nosaukums, jo jaunajā sezonā tajā iesaistīties grasās arī komanda no Lietuvas.

"Šajā starpsezonā ar Igaunijas kolēģiem notiek darbs pie līgas attīstības veicināšanas un sponsoru piesaistes, kas nav viegls process. Pārrunas ar potenciālajiem atbalstītājiem ir ievadītas, bet darbs vēl nav noslēdzies. Ir pretendenti, taču šobrīd tos nevēlos nosaukt," aģentūrai LETA sacīja Dakša. "Sponsora neesamība šobrīd uz līgu neatstāj nekādu iespaidu. Tiesa, atbalstītāja zudums var ietekmēt turnīra atpazīstamību."

Dakša atklāja, ka nākamsezon šī volejbola turnīra formāts būtiski nemainīsies, turklāt pieaugs dalībnieču skaits no Latvijas - nu piecu vietā tās būs sešas, jo pievienosies Jēkabpils "Lūši", kas šajā pavasarī triumfēja Latvijas Nacionālajā līgā. Tāpat gaidāms, ka čempionātam pievienosies vienība no Lietuvas, kas līgu paplašinās jau visas Baltijas mērogā.

Iepriekšējā sezonā par "Schenker" līgas čempioniem otro reizi vēsturē kļuva Igaunijas komanda Tartu "Bigbank", kas finālā pārspēja citu šīs valsts vienību Tallinas "Selver". Latviju aizvadītajā sezonā šajā turnīrā pārstāvēja piecas komandas - RTU/"Robežsardze", "Poliurs"/"Ozolnieki", "Biolars"/"Jelgava", "Daugavpils Universitāte" un ASK/"Kuldīga".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!