Фото: Publicitātes foto

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien pasaules motokrosa čempionāta Vācijas "Grand Prix" posma otrajā braucienā MXGP klases sacensībās kritienā salauzis labās rokas augšdelmu, svētdien pavēstīja sportista pārstāvētā komanda "Standing Construct Honda".

Jau ziņots, ka svētdien Jonass Vācijas "Gand Prix" otrajā braucienā Jonass piedzīvoja kritienu jau pirmajā aplī, sacensības neturpinot.

"Standing Construct Honda" vienība norādīja, ka Latvijas motosportists arī kritienā izmežģījis plecu un viņam svētdien tika veikta operācija.

Otrajā braucienā uzvarēja spānis Horhe Prado, kurš par 3,329 sekundēm apsteidza slovēni Timu Gajseru un par 7,378 sekundēm - nīderlandieti Džefriju Herlingsu. Pirmajā braucienā Jonass ierindojās piektajā vietā.

Vācijas "Grand Prix" vērtējumā uzvaru ar 50 punktiem izcīnīja Prado, otrais ar 42 punktiem bija Gajsers, bet trešais ar 42 punktiem - Herlingss. Jonass ar pirmajā braucienā izcīnītajiem 16 punktiem ieņēma 13.vietu.

Nākamās nedēļas nogalē motosportisti Ķegumā mototrasē "Zelta Zirgs" sacentīsies pasaules čempionāta devītā posma sacensībās.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja spānis Horhe Prado, aiz sevis atstājot francūzi Romēnu Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !