Latvijas kanoe airētājs Gatis Pranks un smaiļotāja Lāsma Liepa sestdien izcīnījuši astoto vietu Polijā notiekošajā Pasaules kausa posmā.

Pranks piektdien spēja kvalificēties 1000 metru distances A finālam, kurā startēja sestdien, tomēr apsteidza tikai vienu konkurentu.

Tāpat Pranks jau ir kvalificējies 500 metru A finālam, ko sportisti aizvadīs svētdien.

Savukārt smaiļošanā 1000 metros dāmām netika aizvadītas priekšsacīkstes, un sportistes uzreiz piedalījās A finālā, kurā Liepa apsteidza divas konkurentes.

Tāpat Liepa sestdien ieņēma priekšpēdējo, astoto, vietu 500 metru distances B finālā, kas kopvērtējumā viņai devis 17.vietu.

Pasaules kausa posms risināsies līdz svētdienai.

Kā ziņots, sezonas pirmajos divos Pasaules kausa posmos augstāko rezultātu no Latvijas sportistiem izcīnīja smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs, kurš izcīnīja devīto vietu otrā posma 500 metru distancē. Šoreiz Rumjancevs sacensībās nepiedalās.