Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks nedēļas nogalē, Polijā startējot Pasaules kausa izcīņas posmā CSI3*-W, izcīnīja vairākas godalgotas vietas lielā apļa maršrutos. Pasaules kausa ieskaites maršrutā Neretniekam astotā vieta, bet vairākas augstāka kaluma godalgas pasaules reitinga "Longiness ranking" ieskaites maršrutos.

Pirmo godalgu Neretnieks izcīnīja pirmajā sacensību dienā, startējot ar septiņgadīgo Con Pleasure lielā apļa maršrutā "Diamond Tour" ar sķēršļu augstumu 145 cm (Tabula A), Latvijas duetam trešā vieta (0/60,74 sek). Uzvaru šajā maršrutā svinēja Polijas vadošais konkūrists Jaroslavs Ščičinskis ar Baltazar du Ruet (0/59.43 sek).

Otrajā sacensību dienā Latvijas sportists izcīnīja sesto godalgoto vietu "Diamond Tour" maršrutā ar sķēršļu augstumu 150 cm (Tabula A), kurā startēja ar Continue (0/64.12 sek). Šis bija arī pasaules reitinga "Longiness Ranking" ieskaites maršruts. Arī šajā maršrutā uzvarēja polis Jaroslavs Ščičinskis ar zirgu Crazy Quick (0/61.07 sek). Pārējās godalgotā sešinieka vietas ieņēma Rietumeiropas zonas sportisti.

Sestdien, 9.novembrī, Leszno arēnā risinājās Centrāleiropas zonas Ziemeļu līgas Pasaules kausa izcīņas maršruts. Maršrutā starēja 40 dalībnieku pāri, kas iepriekšējās divās sacensību dienās bija izcīnījuši kvalifikāciju. Kristaps Neretnieks maršrutā startēja ar astoņgadīgo  ērzeli Caramsin, Latvijas duets 160 cm augsto maršrutu kā otrie veica bez soda punktiem un kvalificējās pārlekšanai. Saīsinātajā pārlekšanas maršrutā Neretnieks startēja otrais, distanci veica neriskējot, tomēr ieguva četrus soda punktus, zirgam lecienā atsperot vienu no šķēršļiem.

"Konkrētajā pārlekšanā ar šo zirgu nebija nekādu izredžu ieņemt augstu vietu, pārlekšanas maršruts, tāpat kā pamatmaršruts bija bez lieliem izaicinājumiem," saka Neretnieks.

Uzvaru maršrutā izcīnīja Norvēģijas sportiste Izelina Gjendemsjo ar zirgu Sauron - M.L., pārlekšanas maršrutu veicot bez soda punktiem 31.58 sekundēs. Pamatmaršrutu bez soda punktiem veica astoņi dueti, pārlekšanā nekļūdīgi bija pieci, Latvijas duets ierindojās astotajā vietā (0/4/35.18 sek).