Latvijas lielmeistars Aleksejs Širovs izcīnījis otro vietu turnīrā "Al Ain Classic", kas trešdien noslēdzās Apvienotajos Arābu Emirātos.

Deviņās kārtās pārliecinošu uzvaru ar 8,0 punktiem guva ķīnietis Hao Vans, bet Širovs bija viens no deviņiem sportistiem, kas savāca 6,5 punktus, tomēr noslēgumā tieši viņam piešķirta otrā vieta.

Tāpat no Latvijas pārstāvjiem turnīrā piedalījās Igors Kovaļenko, kurš ar 5,0 punktiem palika 42. vietā.

Turnīra kopējais balvu fonds bija 57 000 dolāru (51 000 eiro).

Kovaļenko uz šo turnīru devās uzreiz pēc Minskā notikušā Eiropas čempionāta ātrspēlē un ātrajā šahā. Tur pirms nepilnām divām nedēļām Latvijai lielākos panākumus guva Laura Rogule, kura dāmu konkurencē kļuva par kontinenta vicečempioni ātrspēlē. Tikmēr Kovaļenko ātrspēlē bija 11.vietā, bet ātrajā šahā ierindojās 23. pozīcijā.