Par Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) čempioni naktī uz pirmdienu otro gadu pēc kārtas kļuva Kanzassitijas "Chiefs" komanda.

Finālcīņā "Chiefs" futbolisti Lasvegasā pagarinājumā ar 25:22 pieveica Sanfrancisko "49ers" komandu.

"Chiefs" tādējādi kļuvusi par pirmo komandu kopš 2005. gada, kas par "Super Bowl" čempioni kļuvusi divus gadus pēc kārtas. Pēdējo piecu gadu laikā šī komanda titulu ieguvusi jau trešo reizi.

Vē pēc pirmā puslaika "Chiefs" atradās iedzinējos ar 3:10, tomēr trešajā ceturtdaļā čempioniem izdevās mainīt cīņas ritējumu un jau pārņemt vadību ar 13:10. Arī Sanfrancisko komanda atspēlējās un noslēdzošajā ceturksnī ieguva pārsvaru, taču pamatlaika pašās beigās rezultāts bija neizšķirts 19:19.

Līdz ar to uzvarētājs tiks noskaidrots pagarinājumā, bet par izšķirošo brīdi kļuva "Chiefs" uzbrukums, kurā pēc spožas Patrika Mahoumsa rezultatīvās piespēles piezemējumu veica Mekols Hārdmens.

Par "Super Bowl" vērtīgāk spēlētāju tika nosaukts tieši Mahoumss, kurš pie šī titula ticis jau trešo reizi.

Spēli klātienē vēroja arī amerikāņu popmūzikas zvaigzne Teilore Svifta, kurai ir romantiskas attiecības ar vienu no "Chiefs" līderiem Trevisu Kelci.

Kā ierasts, īpaša uzmanība tiek arī "Super Bowl" puslaika šovam, kurā šoreiz uzstājās Ašers, Ališija Kīsa un Ludakriss.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!