Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, palīdzot Maskavas "Dinamo" ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:0, 3:1) izbraukumā pārspēt Habarovskas "Amur".

Karsums mača septītajā minūtē palīdzēja Maksimam Karpovam gūt spēles pirmos vārtus, bet 58.minūtē pēc Karsuma piespēles Aleksejs Cvetkovs panāca 4:1 Maskavas komandas labā. Sākotnēji Karsumam bija pieskaitīta vēl viena rezultatīva piespēle, tomēr vēlāk no protokola tā svītrota.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 10:27 minūtes, kuru laikā izdarīja arī vienu metienu pa vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā.

Karpovs uzvarētājiem guva trīs vārtus, bet "Amur" rindās vienīgo reizi precīzs bija Dmitrijs Tarasovs.

Latvijas izlases uzbrucējs šajā sezonā 28 spēlēs guvis 13 vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā Maskavas "Dinamo" ar 58 punktiem 28 mačos ieņem otro vietu.