Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums ar vārtu guvumu palīdzēja Maskavas "Dinamo" komandai ar 4:3 (0:2, 4:1, 0:0) izbraukumā pārspēt Jaroslavļas "Lokomotiv", kuru pārstāv Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts.

Maskavas "Dinamo" komanda šajā spēlē atspēlējās no rezultāta 0:3, otrajā periodā gūstot četrus vārtus.

Mārtiņš Karsums guva savas komandas pirmos vārtus, 26.minūtē sākot "Dinamo" atspēlēšanos. Viņš nospēlēja 13:23 minūtes, izdarot divus metienus pa vārtiem.

Tikmēr "Lokomotiv" komandā Miķelis Rēdlihs nospēlēja nepilnas 11 minūtes, bet Sprukts – 15 minūtes. Abi metienus pa vārtiem neizdarīja.

Bez Karsuma "Dinamo" komandā vārtus guva arī Aleksejs Cvetkovs, Maksims Pestuško un Andrejs Mironovs. Tikmēr "Lokomotiv" komandā precīzi meta Vadims Hlopotovs, Daņiils Apalkovs un Jegorvs Averins.