Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" pirmdien noslēdza izbraukuma spēļu sēriju, Mitiščos ar rezultātu 5:4 (2:1, 1:0, 1:3, 1:0) papildlaikā pieveicot Pekinas "Kuņluņ Red Star" komandu.

Rīgas klubam tā bija pirmā uzvara papildlaikā šosezon. Vienība pēc panākuma 26 spēlēs sakrājusi 12 punktus, saglabājot pēdējo vietu Rietumu konferencē, bet pietuvojoties "Kuņluņ" hokejistiem, kuri 27 spēlēs sakrājuši 13 punktus un ieņem pēdējo vietu Austrumos.

Spēles rezultātu atklāja čehs Ondržejs Vitāseks, bet 1:1 panāca mājinieku hokejists Džeiks Čelioss. Īsi pirms pirmās trešdaļas beigām vadību "dinamiešiem" atjaunoja Miks Indrašis.

Ja pirmajā periodā Ķīnas klubs mazliet kontrolēja iniciatīvu, tad otrajās 20 minūtēs tā pārsvars tikai pieauga. Tomēr efektīvāk savas iespējas turpināja izmantot viesi, Denisam Paršinam ar skaistu piespēli izkārtojot vārtu guvumu Pāvelam Černovam – rezultāts 3:1.

Viss ieguldītais darbs tūlīt gan tika izniekots. Divi nevajadzīgi noraidījumi trešās trešdaļas ievadā tika pārvērsti divos precīzos Hantera Šinkaruka metienos.

Nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Indrašis atbildēja ar precīzu metienu vairākumā, rezultātam kļūstot 4:3. Taču vien 24 sekundes vēlāk Tailers Vongs panāca 4:4. Pekinas klubs vārtus guva vairākumā, Džordanam Marejam turpinot iepriekšējo spēļu tendenci atzīmēties ar nevajadzīgiem noraidījumiem.

Spēles likteni nācās noteikt papildlaikā. Tā pašā izskaņā, 11 sekundes pirms "bullīšiem", uzvaru viesiem izrāva Deniss Paršins, kurš lieti izmantoja asprātīgu Tonija Sunda piespēli.

Nākamo maču "Dinamo" komanda aizvadīs trešdien, savās mājās uzņemot Novosibirskas "Sibirj" vienību.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača notikumu aprakstu.