Profesionālie sportisti arī ir tikai cilvēki, kuri mēdz uzdzīvot, un ir gadījumi, kad kāds treniņā ierodas ar paģirām. Sporta sarunu raidījumā "eXi" bijušais hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis un basketbolists Kaspars Kambala stāstīja par pieredzēto savas karjeras laikā.

Masaļskis ar smaidu atcerējās gadījumu, kad viņš pārstāvēja Kontinentālā hokeja līgas (KHL) komandu Hantimansijskas "Jugra". Toreiz uz komandas treniņu tika izsaukts jaunais hokejists, kurš iepriekšējā vakarā esot pamatīgi ballējies. Viņam neesot klājies viegli, un treneris to esot pamanījis.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un "Sportacentrs.com" veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru, pulksten 21.15 skatāms "Sportacentrs.com TV" kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā "Sportacentrs.com". Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu. "eXi" otrās sezonas sastāvs: bijušais Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis, bijušais basketbolists Kaspars Kambala un futbolists ar raibu spēlētāja karjeru – Renārs Rode.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!