Argentīnas un Horvātijas futbola izlase trešdien pirms gaidāmā Pasaules kausa finālturnīra izcīnīja izcīnīja uzvaras pārbaudes spēlēs.

Argentīnieši ar rezultātu 5:0 (4:0) sagrāva Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) futbolistus.

Vispirms 17.minūtē pēc Lionela Mesi piespēles Argentīnu vadībā izvirzīja Hulians Alvaress, kam sekoja divi Anhela di Marijas precīzi sitieni, bet puslaika izskaņā pretinieku vārtsargu vēl pārspēja Mesi, kuram vārtu guvumā asistēja di Marija.

Tikmēr otrajā puslaikā tika gūti tikai vieni vārti, 60.minūtē 5:0 panākot Hoakinam Korrejam.

Argentīnieši nav zaudējuši 36 mačos pēc kārtas un pēdējo neveiksmi piedzīvoja 2019.gadā, kad Amerikas kausa pusfinālā atzina Brazīlijas pārākumu.

Pasaules kausa finālturnīra C apakšgrupā Argentīna pirmo maču aizvadīs 22.novembrī pret Saūda Arābiju, bet nākamajās spēlēs stāsies pretī Meksikai un Polijai.

Savukārt Horvātijas futbola izlase trešdien Rijādā notikušajā pārbaudes mačā ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja Saūda Arābiju.

Vienīgie vārti tika gūti astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Andrejs Kramaričs soda laukumā apmānīja vairākus pretinieku futbolistus un izdarīja precīzu sitienu. Kramaričs, Luka Modričs no Ivans Perišičs bija starp horvātu futbolistiem, kuri spēlē iesaistījās otrajā puslaikā.

Horvātijas futbolisti pirmo spēli finālturnīrā aizvadīs pēc nedēļas, kad spēkosies ar Maroku, savukārt Saūda Arābija dienu iepriekš spēlēs pret Argentīnu.