Katarā notiekošā Pasaules kausa B grupas mačā Velsa nospēlēja 1:1 (0:1) ar ASV, neizšķirtu neilgi pirms cīņas beigām panākot velsiešu līderim Geretam Beilam (attēlā).

ASV izlases labā vārtus iesita Timotijs Veā, kurš izcēlās 36. minūtē, bet neizšķirtu Beils panāca ar 11 metru soda sitienu 82. minūtē.

Šajā spēlē bija divi diametrāli pretēji puslaiki. Pirmajā izteikts pārsvars piederēja ASV futbolistiem, kuri kontrolēja notikumus laukumā un pelnīti tā izskaņā izvirzījās vadībā, kad izrāvušos Veā lieliski pamanīja Kristians Pulisiks.

Savukārt otro puslaiku jau krietni aktīvāk sāka Velsa, kas bija noskaņojusies gūt vārtus un aktīvi uzbruka. ASV ļoti ātri atdeva iniciatīvu pretiniekiem, par ko dabūja kost pirkstos 80. minūtē, kad pret Beilu rupji tika pārkāpti noteikumi savā soda laukumā. Ar spēcīgu sitienu Velsas kapteinis guva savus 41. vārtus valstsvienībā.

Otrā B grupas pirmās kārtas mačā Anglija ar 6:2 (3:0) sagrāva Irānu.