Trejs Jangs svētdien guva 35 punktus, palīdzot Atlantas "Hawks" svinēt uzvaru viesos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla pirmajā spēlē.

Filadelfijas "76ers" savā laukumā tā arī nespēja atspēlēties pēc otrās ceturtdaļas sākumā Atlantas "Hawks" panāktā 26 punktu pārsvara un zaudēja ar 124:128 (27:42, 27:32, 29:25, 41:29). Sērijā ar 1-0 vadībā izvirzījušies Atlantas basketbolisti.

Jangs bija rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 35 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. Pa 21 punktam guva Džons Kolinss un Bogdans Bogdanovičs, bet 15 punkti Kevina Hertera kontā.

Mājiniekiem nelīdzēja arī Džoela Embīda 39 gūtie punkti un deviņas atlēkušās bumbas. Setam Karijam 21 punkts, 20 punktus guva un desmit atlēkušās bumbas sakrāja Tobiass Heriss, bet 17 punkti un desmit rezultatīvas piespēles Bena Simonsa kontā.

Tikai pašā spēles sākumā vadībā pabija mājinieki. Pirmās ceturtdaļas beigās un otrās sākumā viesi veica izrāvienu, no 36:27 pēc Bogdanoviča trīspunktu metiena panākot 53:27, kas bija lielākais pārsvars spēlē. Līdz cīņas beigām "76ers" to atspēlēt neizdevās.

Sērijas otrā spēle notiks otrdien Filadelfijā.