Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien guva traumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" savā laukumā ar rezultātu 110:96 (17:21, 32:27, 33:22, 28:26) uzvarēja spēcīgo Bostonas "Celtics".

Kurucs, maču uzsākot starta pieciniekā, nospēlēja vien sešas minūtes, kuru laikā iemeta divus punktus, jo viņš realizēja vienīgo divpunktu metienu. Tāpat Latvijas basketbolista kontā viena atlēkusī bumba.

Pirmās ceturtdaļas vidū Kurucs, saduroties ar pretinieku, guva ceļgala traumu, bet laukumā vairs neatgriezās. Viņa savainojums gan netiek raksturots kā nopietns.

Tikmēr "Celtics" otrās ceturtdaļas laikā spēja iegūt nedaudz vairāk nekā desmit punktu pārsvaru, tomēr "Nets" ātri vien atspēlējās un pirmo puslaiku noslēdza ar viena punkta vadību (49:48).

Savukārt otrajā puslaikā spēles kontrole pilnībā piederēja "Nets" basketbolistiem, kuri gandrīz sasniedza pat 20 punktu atstatumu.

"Nets" rindās rezultatīvākais ar 29 punktiem bija D'Endželo Rasels, kuram arī desmit rezultatīvas piespēles, bet 15 punktus pievienoja Keriss Leverts.

Tikmēr "Celtics" vienību no zaudējuma neglāba Gordona Heivorda 19 punkti, kamēr pa 16 punktiem iemeta Markuss Moriss un Daniels Teiss.

Ar 39 uzvarām 77 spēlēs "Nets" komanda Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas septītajā vietā, kamēr "Celtics" ar 45 uzvarām 77 cīņās ir ceturtā.

Nākamo spēli "Nets" aizvadīs pirmdien, kad uzņems NBA līderi Milvoki "Bucks".