LBS uz nenoteiktu laiku no sacensībām diskvalificē skandālā iepīto Steļmahu
Foto: FIBA

Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde līdz apstākļu noskaidrošanai nolēmusi nepielaist treneri Andri Steļmahu turpmākai dalībai organizācijas rīkotajās sacensībās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Medijs MVP aizvadītajā nedēļā izgaismoja satraucošu informāciju par trenera Andra Steļmaha personību un darba veidu. Latvijas Basketbola savienība (LBS) pirmdien vērsās Valsts policijā, lai noskaidrotu rakstā minēto faktu patiesumu, kamēr Latvijas Sporta federāciju padomē (LSFP) vērsusies valsts čempione basketbolā "VEF Rīga", mudinot uz izmeklēšanas laiku apturēt Steļmaha trenera sertifikātu.

LBS valde otrdien lēmusi līdz apstākļu noskaidrošanai nepielaist treneri savienības organizētajās basketbola sacensībās. Tas attiecas gan uz Steļmaha darbu "TTT Rīga" klubā, kur viņš ir galvenā trenera Mārtiņa Gulbja palīgs, gan Latvijas Jaunatnes basketbola līgā, kurā viņš vada Jūrmalas Sporta skolas komandu.

Jūrmalas sporta skolā portālu "Delfi" otrdien informēja, ka lēmums par Steļmaha nākotni šajā mācību iestādē tiks pieņemts tuvākajā laikā, taču ir vecāki, kuri speciālistam jau izrādījuši atbalstu.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.