Latviešu superzvaigzne Kristaps Porziņģis naktī uz pirmdienu guva kārtējo "double-double" šajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonā, taču Vašingtonas "Wizards" piedzīvoja zaudējumu.

"Wizards" savā laukumā ar 111:117 (28:34, 20:25, 32:24, 31:34) piekāpās Austrumu konferences līderei Milvoki "Bucks".

Porziņģis, šajā cīņā laukumā pavadīdams 36 minūtes, guva 24 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, tiekot pie sava 19. "double-double" šosezon. Viņš pirmajā ceturtdaļā guva 18 no komandas 28 punktiem, taču turpinājumā viņa sniegums bija klusāks. Latvietis kopumā grozā iemeta desmit (10/21) divpunktu metienus un vienu (1/8) trīspunktnieku, kā arī realizēja vienīgo soda metienu.

Latvijas basketbolista kontā bez 13 atlēkušajām bumbām arī piecas rezultatīvas piespēles, divi bloki, viena kļūda, četras piezīmes un +/- rādītājs +11, kas bija labākais komandā.

"Wizards" sastāvā rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet 17 punkti Deni Avdijam.

Savukārt "Bucks" rindās ar "triple-double" atzīmējās Jannis Adetokunbo - 23 punkti, 13 rezultatīvas piespēles un desmit atlēkušās bumbas. Tikmēr Dževons Kārters iemeta 20 punktus, bet 19 bija Džru Holidejam.

Porziņģis bija lielisks pirmajā ceturtdaļā, kurā realizēja astoņus no 11 saviem metieniem, taču pēc tam grozā lidoja tikai trīs no 18. Tik un tā "Wizards" pēc 12 minūtēm atradās iedzinējos ar 28:34, bet pirmo puslaiku noslēdza ar 11 punktu deficītu - 48:59.

Spēlē izdevās atgriezties trešajā ceturtdaļā, un ceturtās sākumā Avdija "Wizards" izvirzīja vadībā ar 84:83. Priekšā Milvoki basketbolistiem mājiniekiem gan izdevās tikai pāris uzbrukumus. Kaut arī pēc tam vairākkārt starpība tika samazināta līdz vienam punktam, apsteigt pretiniekus Vašingtonai neizdevās.

Ar 30 uzvarām 64 spēlēs "Wizards" Austrumu konferencē ieņem desmito vietu. Savukārt "Bucks" ar 46 uzvarām ir līdere.