Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) Latvijas basketbolists Rodions Kurucs augstu novērtē Bruklinas "Nets" trenera Kenija Atkinsona uzticību un atzīst, ka tik vienotā komandā iepriekš nekad neesot spēlējis.

Iepriekš Latvijas basketbolistam Rodionam Kurucam nebija trenera, kas viņam tik daudz uzticētos, kā to Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībā Bruklinas "Nets" dara Kenijs Atkinsons, pauda sportists.

Kā ziņojām, Kurucs, gūstot 13 punktus, trešdien sasniedza savas NBA karjeras rezultativitātes rekordu spēlē, kurā "Nets" izbraukumā ar 127:124 (31:29, 26:27, 37:28, 33:40) pieveica spēcīgo Filadelfijas "76ers".

"Mēs visi gribējām uzvarām un to arī paveicām. Spēlējām kā komanda, turklāt darījām to ar lielu enerģiju," laikraksts "The New York Post" citē Kuruca teikto.

Kuruca sniegumu trešdienas mačā uzslavēja arī "Nets" galvenais treneris Atkinsons.

"Domāju, Kurucs sev atvēlētajās minūtēs nospēlēja tiešām labi. Savukārt vēl viens rezervists Eds Deiviss mūs izglāba cīņā pret Žoelu Embīdu. Mūsu rezervisti šodien bija ļoti labi, ikviens deva savu pienesumu šai uzvarai," apmierināts bija "Nets" stūrmanis. "Kurucs ar savu sniegumu mūs pārliecināja un mums nekas cits neatlika, kā turēt viņu laukumā. Viņš to bija pelnījis."

Zīmīgi, ka Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja visu ceturto ceturtdaļu, kad notika spēles izšķirošie brīži.

"Trenera uzticība man nozīmē ļoti daudz, jo pirms tam man nebija trenera, kas uz mani paļautos," atminoties laikus Barselonas "Lassa" klubā, teica Kurucs. "Tas man sniedz enerģiju atdot no sevis visu. Es vēl nekad neesmu spēlējis tik vienotā komandā."

Trešdienas spēlē savas karjeras rezultativitātes rekordu (39 gūti punkti) uzstādīja arī cits "Nets" basketbolists Spensers Dinvidijs, taču pēc mača arī viņš nekautrējās uzslavēt tieši Kurucu.

"Rodions spēlē ar tik lielu enerģiju, viņš mums palīdz uzvarēt. Viņš bija izšķirošs brīdī, kad "76ers" pietuvojās līdz pieciem sešiem punktiem. Kuruca enerģija iedvesmo mūsu komandu," uzsvēra Dinvidijs.

Kurucs šosezon 12 spēlēs vidēji iemetis 7,1 punktu un izcīnījis 2,9 atlēkušās bumbas.

"Nets" ar 11 uzvarām 29 mačos Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem 11.vietu, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot par viena panākuma tiesu. Savukārt "76ers" ar 19 uzvarām šajā konferencē atrodas trešajā vietā.

Bruklinas komanda nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad uzņems vienu no tiešajām konkurentēm Vašingtonas "Wizards".

Tags

76ers (Filadelfija) NBA Nets

Comment Form