Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences finālsērijas pirmajā mačā Goldensteitas "Warriors" ar rezultātu 110:106 (24:31, 34:24, 26:24, 26:27) pieveica Hjūstonas "Rockets".

Spēles pirmo pusi veiksmīgāk aizvadīja "Rockets" komanda, kas pirmajā ceturtdaļā ieguva septiņu punktu pārsvaru, bet vēlāk jau Hjūstonas komanda bija guvusi par 16 punktiem vairāk nekā pretinieki. Tomēr "Warriors" sāka spēlēt ar īsāku un daudz kustīgāku sastāvu, kas ļāva cīņas gaitu izlīdzināt un pirmo puslaiku noslēgt ar rezultātu 58:55.

Cīņas turpinājumā komandas laukumā spēkojās līdzīgi, tomēr tad viens no "Rockets" līderiem Dvaits Hovards guva ceļgala savainojumu, kas liedza viņam turpināt spēli. Mača izskaņā veiksmīgāki bija "Warriors" spēlētāji, izcīnot uzvaru.

Uzvarētājiem 34 punktus guva Stefans Karijs, bet 18 punktus pievienoja Šons Livingstons. Tikmēr "Rockets" rindās Džeimss Hārdens guva 28 punktus, kamēr 20 punktus pievienoja Trevors Ariza.

NBA Austrumu konferences finālā spēkosies Atlantas "Hawks" un Klīvlendas "Cavaliers" komandas.