Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pagājušās sezonas finālistes Goldensteitas "Warriors" saspēles vadītājs Stefens Karijs trešdienas spēlē pret Fīniksas "Suns" salauzis kreiso roku, ziņo medijs "The Athletic".

Karijs trešās ceturtdaļas piektajā minūtē devās caurgājienā, kuru centās apturēt Fīniksas "Suns" centra pozīcijas spēlētājs Ārons Beinss. Apmēram 117 kilogramus smagais austrālietis stājās Karija ceļā, cerot izprovocēt spēlētāju uz uzbrukuma piezīmi, bet, atmuguriski krītot, uzvēlās virsū Karija kreisajai rokai.

Karijam vēl tiks veiktas datortomogrāfijas pārbaudes, pēc kurām noteiks, vai basketbolistam jāveic operācija vai tomēr pietiks ar rokas ieģipsēšanu, ziņo NBCS žurnāliste Kerita Bērka.

"Warriors" komandai 2019./2020. gada sezona sākusies īpaši neveiksmīgi. Komanda, kura vasarā pazaudēja savus līderus Kevinu Durantu un Andrē Igudalu, piedzīvoja sagrāves ar -19 pret Losandželosas "Clippers" un -28 pret Oklahomsitijas "Thunder".

Sezonas trešajā spēlē Kalifornijas komanda spēja pieveikt Ņūorleānas "Pelicans", bet trešdien ar rezultātu 110:121 piekāpās "Suns". Tiesa, komandas līdera savainojuma brīdī rezultāts bija 54:83.

Goldensteitas klubs, iespējams, visu sezonu iztiks bez pieckārtējā Visu zvaigžņu spēles dalībnieka Kleja Tomsona, kurš pagājušās sezonas finālsērijā pārcieta ceļgala krustenisko saišu plīsumu. Sastāva iztrūkumu dēļ jau pirms sezonas tika mēļots, ka pēdējo piecu gadu finālisti, kuru trīs reizes kļuva par čempioniem, varētu neiekļūt izslēgšanas spēlēs.