Kazakeviča asistenti izlasē būs Pučinsks, Intenbergs un Pahars
Foto: F64

Latvijas futbola nacionālās izlases jaunā galvenā trenera Daiņa Kazakeviča asistenti būs Jurģis Pučinsks, Jānis Intenbergs un Marians Pahars, ceturtdien preses konferencē paziņoja valstsvienības jaunais stūrmanis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Savukārt vārtsargu treneris būs Aleksandrs Proskurņins, bet par fizisko sagatavotību atbildēs Māris Smirnovs.

Ceturtdien aprit tieši mēnesis, kopš LFF valde ar balsu vairākumu lēma par valstsvienības grožu uzticēšanu ilggadējam LFF sporta direktoram un U-21 izlases galvenajam trenerim Kazakevičam. Šodien ar Kazakeviču tika parakstīts ilgtermiņa līgums, kura sākotnējais termiņš noteikts trīs gadi.

Tajā pašā sēdē LFF valde nolēma pārtraukt darba attiecības ar līdzšinējo Latvijas nacionālās izlases galveno treneri Slovēnijas speciālistu Slavišu Stojanoviču.

Latvijas izlase oficiālajos pavasara izlašu spēļu logos aizvadīs treniņnometni ārzemēs un divas pārbaudes spēles izbraukumā. Komanda 26.martā samēros spēkus ar Melnkalni, bet 30. vai 31.martā aizvadīs maču pret Sanmarīno. Tās Latvijas izlasei būs pirmās spēles Kazakeviča vadībā.

Uz treniņnometni ārzemēs pirms abām pārbaudes spēlēm Latvijas izlase izlidos 23.martā.


Tags

Futbols Latvijas futbola izlase Marians Pahars
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form