Titulētais Anglijas klubs Mančestras "United" ceturtdien iesita četrus vārtus Spānijas kluba Seviljas "Real Betis" vārtos, sperot platu soli pretī UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālam.

Mančestras komanda mājās uzvarēja ar rezultātu 4:1 (1:1).
Mača sestajā minūtē Mančestras vienību vārtus guva Markuss Rešfords, kuram tie bija jau 26. vārti šosezon. Savukārt 32.minūtē neizšķirtu panāca Ajose Peress.

Otrajā puslaikā Anglijas klubs jau dominēja un demonstrēja skaistu uzbrukuma futbolu ar daudz vārtu gūšanas iespējām. Seviljas vienības vārtsargu pārspēja Antonī, Brunu Fernāndešs un Vauts Veghorsts, nodrošinot "United" panākumu pirmajā astotdaļfināla spēlē.

Citā spēlē Londonas "Arsenal" maču pret "Sporting" viesos noslēdza ar rezultātu 2:2 (1:1).

Spēles 22.minūtē Londonas vienību vadībā izvirzīja Viljams Saliba, bet 12 minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Gonsalu Inasiu.

Otrā puslaika ievadā pārsvaru pārņēma Lisbaonas vienība, kad 55.minūtē "Arsenal" vārtos bumbu raidīja Paulinju, taču 62.minūtē "Sporting" spēlētājs Hidemasa Morita neveiksmīgi atsita bumbu un palīdzēja tai nonākt mājinieku vārtos, rezultātam kļūstot neizšķirtam 2:2.

Savukārt Turīnas "Juventus" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja "Freiburg".

Mājinieku labā uzvaru nesošos vārtus spēles 53.minūtē guva Anhels di Marija. Mača turpinājumā Vācijas "Freiburg" izdevās raidīt bumbu "Juventus" vārtos, taču vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Ceturtdaļfinālā iekļūs astotdaļfināla uzvarētāja divu spēļu summā.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas bija sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļuva izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienojās astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Trešo vietu ieguvējas pārcēlās uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, bet ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona noslēdzās.

Fināls norisināsies 31.maijā Budapeštā.

Pagājušajā sezonā finālā Frankfurtes "Eintracht" pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Glāzgovas "Rangers".