Regulārās sezonas divas spēcīgākās komandas "Kurbads" un "Zemgale"/LLU otrdien smagās cīņās panāca izlīdzinājumus Latvijas hokeja čempionāta pusfināla spēļu sērijās.

Regulārā čempionāta pārliecinošie uzvarētāji "Kurbads" savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) tikai pēcspēles metienu sērijā uzveica "Ozolnieki"/"Monarch" hokejistus.

Spēles rezultātu mājinieku hokejists Ēriks Bisenieks atklāja 54.minūtē, bet izlīdzinājumu Ozolnieku hokejists Sergejs Durdins panāca vien 24 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad viesi spēlēja sešatā pret četriem pretiniekiem. Desmit minūšu pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet sekojošajos "bullīšos" "Kurbads" tika pie uzvaras ar 2:1, izšķirošos vārtus iemetot Ronaldam Cinkam.

Savukārt "Zemgale"/LLU ne mazāk dramatiskā mačā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) savā laukumā pagarinājumā uzveica "Rīga"/"Prizma".

Spēles rezultātu jau piecdesmit ceturtajā sekundē atklāja viesu šveiciešu leģionārs Nikolass Vīsens, bet otrajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca Jānis Bullītis. Arī šajā mačā pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, bet uzvaru Jelgavas klubs izrāva papildlaika trešajā minūtē, kad vēlreiz atzīmējās Bullītis.

Abās sērijās, kas ilgs līdz trim uzvarām, rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1. Nākamie mači risināsies "Rīga"/"Prizma" un "Ozolnieki"/"Monarch" komandu laukumos.

Pēc tam finālsērijā uzvarētāja noskaidrošanai būs jāizcīna četri panākumi.

Kā zināms, regulārā čempionāta labākās komandas - "Kurbads" un "Zemgale"/LLU - bija nodrošinājušas sev automātisku vietu pusfinālā, kamēr 3.-6.vietas ieguvēji cīnījās ceturtdaļfinālā.

Tajā "Prizma"/"Rīga" ar 3-0 pieveica Latvijas čempionāta pastarīti "Daugavpili", bet "Ozolnieki"/"Monarch" ar tādu pat rezultātu uzvarēja "Dinamo"/"Juniors" komandu.