Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) pēc pasaules čempionāta priekšsacīkstēm publicējusi visu 16 komandu labāko momentu izlasi.

IIHF vērtējumā par Latvijas izlases spilgtāko momentu atzīts komandas kapteiņa Kaspara Daugaviņa uzvaru nesošais gols spēlē pret Franciju. Daugaviņš šajā mačā pagarinājuma pēdējās sekundēs pārtvēra ripu un ar savā stilā gūtajiem vārtiem atnesa Latvijai uzvaru 3:2 līdz ar spēles beigu signālu.

Par otru labāko epizodi atzīta vārtsarga Kristera Gudļevska darbošanās vārtos spēlē pret Slovākiju. Otrā perioda piektajā minūtē Gudļevskis ar kājsargu apturēja Petera Čehlarika mēģinājumu gūt vārtus, bet rezultāts tobrīd bija 1:0 Latvijas labā. Šī epizode iekļuvusi arī IIHF izveidotajā priekšsacīkšu labāko Šeivu" izlasē.

Savukārt trešajā vietā IIHF ierindojis citu izlases vārtsargu Elvi Merzļikinu, kurš glāba valstsvienību spēlē pret Franciju, neļaujot francūžiem mazākumā panākt tobrīd 2:0.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!