Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis iekļuvis pasaules čempionāta priekšsacīkšu labāko ripu atvairījumu izlasē.

Gudļevskim atvēlēta "seivu" ceturtā vieta par epizodi spēlē pret Slovākiju. Otrā perioda piektajā minūtē Gudļevskis ar kājsargu apturēja Petera Čehlarika mēģinājumu panākt izlīdzinājumu 1:1.

Šajā spēlē Latvija dramatiskā cīņā pēcspēles metienos svinēja uzvaru ar 3:2, kas saglabāja Latvijai tobrīd cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Gudļevskis spēlē atvairīja 41 metienu, bet pēcspēles "bullīšos" darbojās ar pēdējiem spēkiem. Kā pēc spēles atzina Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš, Gudļevskis šajā spēlē zaudējis septiņus kilogramus.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!