Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli viņa un Riharda Mareņa pārstāvētās "Orebro" zaudējumā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla mačā.

"Orebro" mājās pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās "Timro", sērijā līdz četrām uzvarām Erebrū hokejistiem esot vadībā ar 3-2.

Ābols 15.minūtē rezultatīvi piespēlēja, Ēmilam Lāšonam gūstot vārtus vairākumā un panākot 1:1.

Ābols uz ledus pavadīja 17 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā septiņas reizes meta pa vārtiem un uzvarēja 14 no 19 iemetieniem.

Marenis, spēlējot 54 sekundes, statistikas ailēs neatzīmējās.

Izšķirošos vārtus pagarinājuma trešajā minūtē iemeta Jonass Lītinens.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.