Latvijas hokejisti nespēj gūt vārtus spēlē pret Baltkrieviju

Latvijas hokeja izlase piektdien, 4. novembrī, Slovēnijas pilsētā Bledā savā otrajā spēlē "Euro Ice Hockey Challenge" turnīrā nespēja gūt vārtus un ar 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) piekāpās Baltkrievijai.

Latvijas hokeja izlases vārtos šajā mačā debitēja 18 gadus vecais Gustavs Dāvis Grigals, kurš vairākkārt glāba komandu no vārtu zaudējuma. Aizvadot maču 18 gadu un 105 dienu vecumā, Grigals kļuvis par visu laiku jaunāko vārtsargu Latvijas valstsvienībā. Visā spēlē jaunajam vārtsargam izdevās atvairīt 36 no 40 metieniem, kamēr Latvijas hokejisti izdarīja 31 metienu.

Pārbaudes spēle hokejā: Latvija - Baltkrievija
Latvijas hokeja izlase piektdien Bledā turpina "Euro Ice Hockey Challenge" turnīru, tiekoties ar Baltkrievijas valstsvienību. Spēles sākums pulksten 17:00
Komandas iznākušas laukumā. Skanēs valstu himnas, bet tad sāksies spēle.
Patīkami pirms spēles tribīnēs dzirdēt atbalstu Latvijas izlasei.
Spēle sākusies
Jau irmajās sekundēs uzbrukums uz Grigala sargātajiem vārtiem. Grigals tver ripu un tad vēl neliela pagrūstīšanās pie Latvijas vārtiem
Jeļisejeva metienu tver baltkrievu vārtsargs. Bet teritoriālais pārsvars sākumā Baltkrievijas hokejistiem.
3:53 min. Latvijai mazākumsRaiti rit spēels pirmās minūtes, bet cīņu aptur tiesneši - Pavlovs uzbrukuma zonā neatļauti kavē pretinieku
4:35 min. Baltkrievijai noraidījumsMazākumā Rigards Puide izslido vienatnē, bet negūst vārtus. Atsisto ripu vārtos nedabūn arī Ēriks Zohovs, bet baltkrieviem toties noraidījums
Baltkrievi divatā izgāja pret vienu aizsargu, labi saspēlējās, bet fantastiski špagatā ripu atvaira Grigals.
Latvija pilnā sastāvā
Baltkrievija arī pilnā sastāvā
Ātri rit spēle, ar daudziem uzbrukumiem te pie vieniem, te otriem vārtiem, tomēr metieni nav bīstami.
Baltkrievi uzreiz pēc iemetiena mūsējo zonā bīstami meta pa vārtiem, Grigals tver ripu.
12:04 min. Latvijai vairākumsBaltkrievs Deņisovs neatļauti apmalē iegrūž Galohu, ko redz tiesneši. Latvijai tagad divu minūšu vairākums
Latvijai ne visai labs vairākums. Pēc nostāšanās zonā Ševčenko bija metiens no zilās līnijas, bet divu minūšu laikā tas arī vienīgais moments.
Uzreiz pēc mazākuma seko Baltkrievijas izlases izgājiens divi pret vienu aizsargu, un atkal lieliski nospēlē Grigals
14:40 min. Latvija - Baltkrievija 0:1Latvijas hokejisti nenosedza tieši pret vārtiem metiena pozīcijā esošo Ustinenko, kuram izdevās pārspēt Grigalu. Latvijas vārtsargam ripa trāpīja pa kājsargiem un starp tiem lēnām ieslīdēja vārtos.
Jeļisejevs saņēma lielisku piespēli, bet izgājienā viens pret vienu negūst vārtus. Seko pretuzbrukums, kurā kārtējo reizi meistarību rāda Grigals, uzguļoties ripai virsū. 18 gadus vecajam vārtsargam nopietnas ugunskristības pirmajā periodā.
19:48 min. Latvijai vairākumsLatvija perioda izskaņā nopelna vairākumua
Noslēdzies 1. periods
Sācies 2. periods
Baltkrievija pilnā sastāvā
32:32 min. Latvijai mazākumsLatvijai neizdodas realizēt vairākumu, bet neilgi pēc tam Lipsbergs saņem noraidījumu
24:03 min. Latvija - Baltkrievija 0:2Baltkrievija ieguva divu vīru vairākumu un uzreiz pēc iemetiena sekoja saspēle, ko ar teicamu metienu tieši pretī vārtiem noslēdza Graborenko
2. periods jau vidū, bet Latvijas izlasei īsti šajās 10 minūtēs nav bijuši uzbrukumi.
Baltkrievi neizmtea ripu no zonas un Galkins met no zilās līnijas. Baltkrievijas vārtsargs tver ripu.
Baltkrievi kļūdījās vārtu priekšā, bet Latvija neizmanto šo "dāvanu".
36:19 min. Latvija - Baltkrievija 0:3Latvijas hokejistiem neizdevās izmest ripu no zonas, seko ātra saspēle un Artjoms Demkovs netraucēts pārspēj Grigalu no tuvas distances.
Latvijai perioda izskaņā vārtsarga maiņa - Grigalu, kurš daudzreiz glāba Latviju no vārtu zaudējuma, nomaina Jučers
Vārtsarga maiņa bijusi tikai uz brīdi, un Grigals atgriežas vārtos
Noslēdzies 2. periods
Komandas atgriežas laukumā, drīz atsāksies spēle.
Sākas 3. periods
40:16 min. Latvija - Baltkrievija 0:4Pirmais baltkrievu uzbrukums beidzas ar vārtu guvumu. Latvijas hokejisti neizmeta ripu no zonas, sekoja skaista saspēle un teicams, brīvs metiens no tuvas distances. Visos "golos" īsti neko nevar pārmest 18 gadus vecajam Latvijas vārtsargam Grigalam.
44:36 min. Latvijai vairākums
Latvijai vairākumā īsti neizdodas apdraudēt pretinieku vārtus
Latvijas uzbrukumi diezgan nevarīgi, bet baltkrievi spēlē atbrīvoti un pēc saspēles cenšas pārspēt Grigalu.
Latvijai vairākums
Baltkrievijai vēl viens noraidījumsAizturētā soda laikā Salija netrāpa praktiski tukšos vārtos
Latvijai neizdodas izmantot ne lielo vairākumu, ne parasto. Komandas vienādos sastāvos.
Baltkrievi viegli apspēlēja mūsējo aizsardzību, bet Grigals ar plecu tomēr pamanījās ripu atvairīt
3. periodā pēdējās divas minūtes
Spēle noslēgusies
Latvijas izlasē par labāko šajā spēlē atzīts Roberts Jekimovs.
Latvija - Baltkrievija 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)Vārtu guvēji: - - Ņikita Ustinenko (14:40 min.), Romāns Graborenko (24:03, lielais vairākums), Artjoms Demkovs (36:19 min.), Pāvels Bojarčuks (40:16 min.)Noraidījumi: Vitālijs Pavlovs (3:53, 2 min.), Miks Lipsbergs (23:32, 2 min.), Kristaps Roberts Zīle (23:59, 2 min.) - Ņikita Ustinenko (4:35, 2 min.), Vladimirs Deņisovs (12:04, 2 min.), Artjoms Demkovs (19:48, 2 min.), Staņislavs Lopačuks (44:36, 2 min.), Pāvels Bojarčuks (52:23, 2 min.), Pāvels Razvadovskis (54:05, 2 min.)Metieni pa vārtiem: 31 (12+8+11) - 40 (17+14+9)