Latvijas futbola izlase pirmdien, 12. oktobrī aizvadīja vakara treniņu "Daugavas" stadionā pirms otrdien gaidāmās UEFA Nāciju līgas spēles pret Maltas valstsvienību.

Pēc trim spēlēm Nāciju līgas D pirmās grupas vadībā ar septiņiem punktiem ir Fēru salas, trīs punkti ir Latvijai, bet pa diviem guvusi Andora un Malta.

Latvijas izlase pirmajā cikla savstarpējā spēlē Maltā ar laukuma saimniekiem spēlēja neizšķirti 1:1. 6. septembrī aizvadītajā mačā rezultātu 15. minūtē atklāja Kirians Nvoko, bet spēles 25. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Metjū Žilemjē.

Šoreiz gan Latvijas futbolistiem varēs palīdzēt Vladislavs Gutkovskis, kurš spēli Maltā izlaida sarkanās kartītes dēļ.

(Infograma:"Sofascore")