Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs valstsvienības spēlētāju vārdā uzņēmies atbildību par otrdien piedzīvoto zaudējumu UEFA Nāciju līgas D pirmās grupas spēlē pret Maltas valstsvienību, futbolists raksta sociālajā vietnē "Twitter".

Jau ziņots, ka Latvijas izlase otrdien ar rezultātu 0:1 (0:0) apkaunojoši piekāpās pastarītei Maltas valstsvienībai.

Pretinieki oficiālā spēlē izbraukumā nebija uzvarējuši septiņus gadus. Pēdējo reizi viņiem tas padevās 2013. gadā Armēnijā, svinot uzvaru ar rezultātu 1:0 un pārtraucot 20 gadu ilgu "sausuma" periodu kopš 1993. gadā gūta triumfa Igaunijā.

Par zaudējumu sociālajā vietnē "Twitter" ceturtdien atvainojies Latvijas izlases un Šveices augstākās līgas kluba "Lugano" aizsargs Mārcis Ošs: "Es vēlos atvainoties ikvienam par sniegumu un rezultātu iepriekšējā spēlē pret Maltu! Mēs, spēlētāji, esam atbildīgi par to, kas notiek laukumā un kādus lēmumus pieņemam!"

Tieši Ošs otrā puslaika kompensācijas laikā pie laukuma sānu līnijas lieki pārkāpa noteikumus pret Maltas futbolistu, kas deva viesiem iespēju izpildīt liktenīgo standartsituāciju. Vārtu guvuma brīdī limbažnieks kopā ar Eduardu Emsi nespēja traucēt blakus esošo maltieti Stīvu Borgu.

Septembrī aizvadītajos izlases mačos Ošs vēl nedevās laukumā, jo atkopās no savainojuma. Aizsargs 3. oktobrī pirmo reizi pārstāvēja savu jauno klubu "Lugano", spēlē iesaistoties pašā tās izskaņā. Savukārt pirms oktobra izlases mačiem galvenais treneris Dainis Kazakevičs atzina, ka futbolists ir sevi pierādījis treniņos un gatavs izmantot iespēju doties laukumā.

Latvijas izlase pēc četrām spēļu kārtām ar trim punktiem ieņem trešo vietu grupā. Vienība 14. novembrī savā laukumā uzņems Fēru salu valstsvienību, bet 17. novembrī viesosies Andorā. Fēru salu izlase jau nodrošinājusi pirmo vietu grupā un iekļūšanu Nāciju līgā C.