Trīs krievu vieglatlēti jau pārkāpuši IAAF diskvalifikāciju
Foto: Reuters/Scanpix

Starptautiskā Vieglatlētikas federācija (IAAF) informējusi Krievijas Vieglatlētikas federāciju (KVF), ka trīs krievu sportisti jau pārkāpuši aizliegumu startēt IAAF sacensībās, ziņo aģentūra TASS.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Mēs esam saņēmuši no IAAF informāciju par trim diskvalifikācijas pārkāpumiem - krievu sportisti 14. un 15. novembrī piedalījās maratonos un skrējienos," aģentūra citē KVF ģenerālsekretāru Mihailu Butovu. "Viņi taisnojās, ka neesot zinājuši par diskvalifikāciju, arī sacensību rīkotāji par to vai nu nebija vēl informēti vai ne pārāk operatīvi noreaģēja. Šos gadījumus izskatīsim pēc iespējas ātrāk, un es neuzskatu, ka vainīgos būtu pārāk bargi jāsoda."

"Mēs šobrīd ar IAAF veicam aktīvas pārrunas un saraksti par to, uz ko attiecas šī diskvalifikācija," viņš norāda. "Uzskatu, ka aizliegumam nevajadzētu attiekties uz amatieriem, kas maratonos un skrējienos piedalās no darba brīvajā laikā, savai pašrealizācijai vai veselības uzlabošanas noslūkos. Šo pozīciju mēs IAAF gatavojamies izcīnīt."

Kā zināms, 13. novembrī IAAF nolēma diskvalificēt KVF, tādējādi liedzot Krievijas sportistiem piedalīties IAAF rīkotās sacensībās.

Tags

Diskvalifikācija IAAF Vieglatlētika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form