"Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas riteņbraucējs Reinis Andrijanovs trešdien izcīnīja 3. vietu Krievijā notiekošajā daudzdienu velobrauciena "Grand Prix Sochi" (UCI 2.2) pirmajā posmā no Krasnodaras līdz Anapai, portālu "Delfi" informēja organizatori.

Andrijanovs jau pirmajos sacensību kilometrus brauca ļoti aktīvi, izcīnot otro vietu pirmajā starpfinišā (46,4 km). Pēc tā viņš turpmāko distanci aktīvi brauca līderu grupā. Īsi pirms finiša nelielā atrāvienā no pārējiem uzvaru izcīnīja ukraiņu riteņbraucējs Vitālijs Popkovs no "ISD Continental Team", otrais palika vēl viens ukraiņu sportists Vitālijs Buts no "Kolls Cycling Team", bet trešais Reinis Andrijanovs, kurš saņēma arī aktīvākā braucēja kreklu.

Ceturtdien norisināsies sacensību otrais posms, kurā sportistiem būs jāpārvar 128,4 km.

"Grand Prix Sochi" piecdienu sacensības noslēgsies 7. aprīlī, velobrauciena kopējais distances garums ir 855 kilometri.