Latvijas riteņbraucējs Reinis Andrijanovs no "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas piektdien izcīnīja piekto vietu Krievijā notiekošā Soču daudzdienu velobrauciena (UCI kat.2.2) trešajā posmā.

Trešajā etapā dalībnieki aizvadīja 154 kilometrus garu distanci, uzvaru jau otrajā posmā pēc kārtas izcīnot krievu sportistam Maksimam Razumovam no "Itera-Katjuša" vienības,

Andrijanos finišēja grupā, kas uzvarētājam zaudēja deviņas sekundes. Vēl viens "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas pārstāvis Māris Bogdanovičs ierindojās 35.vietā 18 sekundes aiz uzvarētāja, bet Indulim Bekmanim 54.pozīcija 25 sekundes aiz Razumova.

Latvijas komandu pārstāvošais igaunis Erki Pitseps tikmēr finišēja pēdējā, 113.vietā, uzvarētājam zaudējot piecas minūtes un 16 sekundes.

Kopvērtējuma līderis pašlaik ir ukrainis Vitālijs Buts ("Kolls"), bet Andrijanovs joprojām ir ceturtais 23 sekundes aiz līdera.

Kā ziņots, sacensību pirmajā posmā Andrijanovs izcīnīja trešo vietu, bet otrajā posmā viņš bija ceturtais.

Velobraucienā līdz svētdienai jāveic pieci posmi ar kopējo distanci 855 kilometri.