Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 2:1 pagarinājumā pārspēja Maskavas "Spartak", ko pārstāv latvieši Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš.

Rīgas "Dinamo" šajā mačā vadībā izvirzījās pirmā perioda pašā izskaņā, kad Brendons Makmilans lieliski piespēlēja uz vārtu priekšu Mārtiņam Dzierkalam, kuram izdevās precīzs metiens. Tomēr otrā perioda vidū Antons Zlobins lieliski ievirzīja ripu vārtos, izlīdzinot rezultātu.

Cīņa nonāca līdz pagarinājumam, kurā pēc nospēlētām 27 sekundēm Linuss Videls pēc Metjū Majones metiena ieguva vārtsarga atvairīto ripu un izrāva uzvaru. Videls atgriezās laukumā pēc savainojuma izārstēšanas, taču laukumā pavadīja tikai 7:21 minūti.

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Kristers Gudļevskis atvairīja 21 no 22 pretinieku metieniem, bet rīdzinieki pa vārtiem meta 24 reizes.

Savukārt Karsums "Spartak" sastāvā nospēlēja 13:28 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja piecus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metieni. Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17:25 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, bet uzvarēja četros no astoņiem iemetieniem.

Rīgas "Dinamo" ar 54 punktiem 55 spēlēs Rietumu konferencē ieņem devīto vietu, turpinot cīņu par izslēgšanas spēlēm.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu spēles aprakstu.