Par jauno Latvijas Kērlinga asociācijas prezidentu ievēlēts Ritvars Gulbis
Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

Par Latvijas Kērlinga asociācijas (LKA) jauno prezidentu kļuvis ilggadējais vīriešu izlases spēlētājs Ritvars Gulbis, informē organizācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirms nedēļas notika LKA biedru sapulce, kuru ar uzrunu uzsāka Mārtiņš Trukšāns, kas prezidenta amatā aizvadīja pēdējos četrus gadus: "Četri gadi pavadīti LKA prezidenta amatā – laiks jauniem izaicinājumiem. Esmu centies pārstāvēt kērlingu Latvijas sporta veidu saimē pēc vislabākās sirdsapziņas. Daudz kas ir izdarīts un arī daudz kam nepietika laika, tomēr galvenais – kērlinga pozīcijas Latvijas sporta kartē ir nosargātas."

Jaunievēlētais prezidents Gulbis kērlingā ir jau no tā pirmsākumiem Latvijā, startējot pašmāju čempionātā kopš 2003. gada un līdz pat šim gadam kļūstot par 12 kārtēju Latvijas čempionu vīriešu komandu konkurencē, divkārtēju jaukto pāru konkurencē un trīskārtēju kā sieviešu komandas treneris. Tāpat Latvijas izlase krāsās viņš pārstāvējis valsti 13 Eiropas čempionātos, 2013. gadā nodrošinot vīriešu izlasei vietu A divīzijā, un divos pasaules čempionātos jauktajiem pāriem, kā arī trenera statusā pavadījis sieviešu izlasi Eiropas čempionātos un olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīros, bet jaukto pāru izlasi pasaules čempionātā.

Gulbis nākamos četrus gadus LKA valdē strādās kopā ar valdes locekļiem Arti Zenteli, Raimondu Vaivodu, Aivaru Avotiņu un Ojāru Briedi.

"Manuprāt, pēdējos gados asociācija ir darbojusies sekmīgi un mans primārais mērķis ir tikai veicināt labo lietu tālāku ritējumu. Tā kā Latvijas kērlinga apritē esmu jau 20 gadus, tad man nav ilūziju par notiekošajiem procesiem, tā teikt - uz skatuves un aizkulisēs, līdz ar to mērķu un vēlmju saraksts ir reālistisks," norādīja Gulbis, kurš kā svarīgākās prioritātes minēja jauno spēlētāju piesaisti, nacionālo izlašu sekmīgus startus un radīt papildus ledus treniņu iespējas.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.